Jak zrobić na YouTube: wygaszacz ekranu, okładka, ikona i obraz

  1. Jak zrobić film z YouTube z wstawkami To pierwsze pytanie zadawane przez osobę, która chce opublikować...
  2. Jak zrobić okładkę wideo na YouTube

Jak zrobić film z YouTube z wstawkami

Jak zrobić film z YouTube z wstawkami

To pierwsze pytanie zadawane przez osobę, która chce opublikować swój film na światowej sławy stronie. Musisz nakręcić film, aby go obejrzeć i zrewidować, a także doradzić znajomym. Poczuj się jak prawdziwy reżyser. Nie należy przesyłać materiałów niezbyt wysokiej jakości do witryny publicznej. Jeśli nagrywasz zdarzenie awaryjne i masz telefon komórkowy tylko na wyciągnięcie ręki, to jakość nie jest zbyt dobra, ale jeśli strzelasz do siebie i do własnego urządzenia, to kwestia jakości powinna być traktowana poważnie. Wszystko o tym promowanie filmów na YouTube Możesz przeczytać to klikając na link.

Filmy z układami na Youtube są coraz częściej w jakości HD. Dlatego widz jest przyzwyczajony do wysokiej jakości i mało prawdopodobne jest oglądanie wideo z niską stawką. Wszystkie usługi na YouTube można znaleźć w następnym strona .

Jak zrobić wygaszacz ekranu dla filmów na YouTube

Wszystko jest dość proste, ale najważniejsze jest, aby zrobić wszystko poprawnie, ponieważ prawidłowo zlokalizowana ikona przyciągnie dodatkową liczbę wyświetleń do Twojego filmu (jak uzyskać widoki za darmo, przeczytaj tutaj ). Zanim zrobisz wygaszacz ekranu do swojego filmu, musisz starannie wybrać zdjęcie. Na stronie Youtube do wygaszacza ekranu ma swoje własne wymagania. Początkowo należy obserwować rozmiar, który nie powinien przekraczać 2 MB.

Obraz nie powinien naruszać ogólnych zasad, tj. nie powinno być scen o charakterze seksualnym i erotycznym. Niestety, zasada ta jest coraz bardziej naruszana. Obraz powinien przyciągać, aby osoba go zobaczyła i chciała otworzyć film do oglądania. Na naszym zasobie możesz za rozsądną cenę. kup prawdziwe widoki na wideo w YouTube.

Obraz powinien wyglądać dobrze, zarówno w małym, jak iw dużym formacie. Ten film wyglądał korzystnie, gdziekolwiek się znajdował. Jasny i niezwykły obraz z szybszym przyciąga widoki.

Jak zrobić okładkę wideo na YouTube

Piękna przyciągająca wzrok okładka wideo jest tworzona szybko i zaledwie w kilka minut. Aby to zrobić, potrzebujesz Photoshopa w dowolnej wersji, szkicu zamierzonej okładki i tematycznego rysunku, który przekazuje istotę Twojego filmu.

Tworzenie okładki, choć jest to prosty, ale niezwykle ważny moment. Nie musisz się denerwować, jeśli pierwszy raz ci się nie uda, spróbuj, eksperymentuj, a wkrótce osiągniesz pożądany rezultat.

Youtube to nowoczesna popularna strona z wieloma filmami. Użytkownicy z całego świata dodają film tutaj, umieszczając go na publicznej liście i chcą uzyskać informacje zwrotne na temat jego „pomysłu”. Na Youtube możesz opublikować gotowy film lub możesz go nieco zmodyfikować i dodać. Najczęściej na YouTube są klipy zrobione aparatem telefonu komórkowego. Dotyczy to niestandardowych sytuacji, gdy wideo jest nagrywane spontanicznie. Możesz zwiększyć liczbę polubień w filmach w YouTube. sekcja .