Jak znaleźć szczegóły swojej karty Sberbank?

 1. Co zawiera dane bankowe:
 2. Czym są dane karty bankowej?
 3. Jakie są dane karty bankowej:
 4. Jak znaleźć dane karty?
 5. Jak wyświetlić dane karty w Sberbanku online?
 6. Jak znaleźć dane karty w bankomacie?
 7. Informacje z centrum klienta
 8. Co mówią dane karty?
 9. Czego jeszcze możesz się nauczyć przez artykuły:

Dane bankowe to zestaw wartości wymaganych dla transakcji bezgotówkowych. Dla każdej organizacji i każdej osoby są indywidualne. Dzisiaj pokażemy dane bankowe na przykładzie Sberbanku i dowiesz się, jak znaleźć pełne dane karty Sberbank.

Co zawiera dane bankowe:

 • Nazwa organizacji (pełna nazwa Sberbanku Rosji - PJSC „Sberbank of Russia”).
 • BIC (kod identyfikacyjny banku) - BIC i konto bankowe Sberbanku są indywidualne dla każdego oddziału! BIC odzwierciedla region, w którym znajduje się biuro.
 • Konto korespondenta Sberbanku otwiera się także oddzielnie dla każdego oddziału i jest powiązane z BIC (ostatnie 3 cyfry odpowiadają BIC, wskazując numerację oddziału). Konto korespondenta Sberbanku składa się z 20 cyfr, początek jest zawsze taki sam - 301 ...., konieczne jest wskazanie, gdzie jest otwarty (na przykład w administracji centralnej Banku Rosji w Centralnym Okręgu Federalnym Moskwy).
 • NIP Sberbanku Rosji (indywidualny numer podatnika) - 7707083893.
 • Punkt kontrolny Sberbank of Russia (kod przyczyny oświadczenia odzwierciedla miejsce rejestracji) - 773601001.
 • Kod SWIFT (wymagany przy przelewach międzynarodowych): SABRRUMM

Oto podstawowe dane Sberbanku.

Aby przenieść na kartę wynagrodzenia lub dokonać przelewu, potrzebne będzie również konto czekowe Sberbank. Do przelewu na kartę użyjemy rachunku bieżącego karty: jak uzyskać dane karty Sberbank, powiemy ci dalej.

Czym są dane karty bankowej?

W życiu codziennym stale używamy karty bankowej - wypłacamy pieniądze, płacimy w sklepach, dokonujemy przelewów, płacimy za usługi. Dla użytkowników operacje te są maksymalnie uproszczone - nie musimy myśleć o tym, gdzie uzyskać dane karty bankowej, aby skorzystać z bankomatu lub terminala.

Ale są przypadki, w których wymagane są pełne dane karty Sberbanku. Na przykład przy dokonywaniu przelewu z innej instytucji kredytowej, przy dokonywaniu pensji na karcie, dotacji, stypendiów, emerytur itp. Dla wszystkich tych operacji musisz podać pełne dane karty Sberbank. Jak się dowiedzieć i nie popełnić błędu?

Jakie są dane karty bankowej:

Jakie są dane karty bankowej:

Szczegóły dotyczące karty bankowej do przelewu pieniędzy muszą koniecznie zawierać dane oddziału banku (podpodział) i dane indywidualne - numer bieżącego konta i nazwisko właściciela.

Jak znaleźć dane karty?

 • W Sberbanku online można szybko uzyskać szczegółowe informacje na temat transferu na kartę Sberbank, skopiować je lub wydrukować na papierze;
 • Możesz wyświetlić dane karty Sberbanku za pośrednictwem bankomatu lub terminala i wydrukować go na czeku;
 • Specjaliści z oddziału i centrum kontaktowego zawsze podpowiadają szczegóły dotyczące banku oszczędnościowego do przeniesienia do książeczki oszczędnościowej lub karty (aby uzyskać poradę, potrzebny będzie paszport);
 • Prostym sposobem na poznanie szczegółów kart Sberbanku jest znalezienie kontraktu, który zawarłeś z bankiem podczas produkcji plastiku (jeśli jest zachowany);
 • Informacje w naszym sekcja specjalna a na oficjalnej stronie banku pomoże Ci znaleźć szczegóły oddziału, jeśli znasz konto beneficjenta.

Przejdźmy teraz do praktyki i pokażmy przykład - jak dowiedzieć się o szczegółach karty Sberbanku przez terminal, bankomat, bank internetowy.

Jak wyświetlić dane karty w Sberbanku online?

Oferujemy instrukcje wizualne, dzięki którym otrzymasz pełne dane karty. Najpierw musisz zalogować się do systemu i zatrzymać w sekcji „Mapy”. Kliknij nazwę karty, o której potrzebujesz informacji:

W nowym oknie przejdź do zakładki „Informacje na karcie”, a zobaczysz link „Szczegóły przelewu na konto karty”:

Klikając łącze, zobaczysz dokument dostępny do drukowania i kopiowania, który odzwierciedla wszystkie niezbędne dane:

Jak znaleźć dane karty w bankomacie?

Po autoryzacji (kod PIN) przejdź do menu „Moje płatności”. Oprócz menu płatności pojawi się link „Pokaż szczegóły konta”. Pomoże Ci zobaczyć szczegóły na ekranie lub wydrukować je na czeku.

Informacje z centrum klienta

Menedżerowie biura i infolinii (8-800-555-555-0) podadzą niezbędne informacje, jeśli podasz paszport i potwierdzisz, że konto należy do Ciebie. W biurze wydrukujesz dane na papierze, w centrum kontaktowym, które zaproponują, aby wysłać je w wiadomości tekstowej.

Jeśli potrzebujesz informacji o rachunku zagranicznym, zostaniesz poproszony tylko o informację, gdzie wydano kartę Sberbank - za pośrednictwem BIC.

Co mówią dane karty?

Sam numer karty mówi dużo: za pomocą numeru można dowiedzieć się, do którego systemu płatności należy karta, do którego banku została wydana. Jeśli karta, której szukasz, należy do Sberbanku i jesteś zarejestrowany w Sberbank Online, będziesz nawet znał pierwsze i drugie imię oraz pierwszą literę nazwiska swojego właściciela. Nawiasem mówiąc, jest to świetny sposób na sprawdzenie nieznanych sprzedawców internetowych.

Aby poznać nazwę posiadacza karty, rozpocznij operację transferu do klienta Sberbank w Sberbank Online lub aplikacji mobilnej. Na etapie sprawdzania konta, przed potwierdzeniem operacji, system wyda wymagane dane.

Czego jeszcze możesz się nauczyć przez artykuły:

 • Pierwsza cyfra wskazuje system, z którego wydano kartę. Na przykład 4 to Visa, a 5 to MasterCard, karty MIR zaczynają się od 2.
 • Pierwsze 6 cyfr karty wskaże bank, który wydał kartę (odpowiadają numerowi BIN banku), typ karty (kredyt lub debet);
 • Zgodnie z BIC lub korespondentem określasz miasto i adres, na którym mapa jest otwarta;
 • Numer konta pozwala dowiedzieć się, w jakiej walucie karta jest otwierana iw jakiej gałęzi.

Jak znaleźć oddział Sberbanku według numeru karty?

Każda karta Sberbanku w lewym dolnym rogu zawiera numer określonej gałęzi, w której wydano kartę.

Wpisz ten numer w wyszukiwarce na oficjalnej stronie w sekcji, a otrzymasz pełne dane i adres działu.

Jeśli znasz numer konta karty, można podać 4 cyfry od 10 do 13 na temat oddziału, chociaż klasyfikacja tych kodów jest znana tylko w organizacji. Na przykład 4600 to kod regionu Orenburg, a 5576 to oddział Sberbanku w Moskwie.

Powiązane artykuły:

Jak wyświetlić dane karty w Sberbanku online?
Jak znaleźć dane karty w bankomacie?
Czym są dane karty bankowej?
Jak się dowiedzieć i nie popełnić błędu?
Jak znaleźć dane karty?
Jak wyświetlić dane karty w Sberbanku online?
Co mówią dane karty?
Jak znaleźć oddział Sberbanku według numeru karty?