Діамантовий мультимедійний USB 3.0 до VGA / DVI / HDMI відео графічний адаптер до 2048x1152 / 1920x1080 (BVU3500)

Опис

Опис

Що стосується налаштування робочої станції, є кілька варіантів. Одним із них було б створити робочу атмосферу, де надихають ідеї, де ростуть таланти та збільшується продуктивність. Мультидисплейні адаптери Diamond BVU - ідеальне рішення для виконання багатозадачних функцій. Ці адаптери полегшують вам розширення перегляду, надаючи доступ до набагато більше вмісту, пов’язаного з роботою, ніж будь-коли раніше. Потрібен додатковий монітор нерухомості? Адаптери Diamond BVU дозволяють без особливих зусиль поширювати екранний вміст на декілька моніторів. З доданими моніторами рівень вашої продуктивності зросте, і стандарти для робочої практики будуть встановлені на весь час.

Завдяки технології DisplayLinkTM Plug і DisplayTM, адаптери Diamond BVU дозволяють підключати додаткові дисплеї до ПК, ноутбука або навіть планшетного ПК або смартфона на базі Android *. Вони забезпечують єдине рішення для підключення декількох дисплеїв до будь-якої платформи ПК або Mac, роблячи їх високоінтерактивними з наднизькою затримкою та підтримкою найвищих дисплеїв.

Багатозадачність просто стає другою природою, коли у вас є 2 або більше екрана поруч. Відкриття декількох додатків одночасно може мати реальний вплив на швидшу та точнішу обробку інформації. Показувати таблиці на одному моніторному та дослідницькому сайтах, новини та дані фондового ринку, соціальні медіа та веб-перегляд на іншому.

Порти USB до HDMI, DVI та VGA представлені на адаптерах Diamond BVU, щоб будь-який комп'ютер чи пристрій могли легко підключатися до будь-якого монітора без необхідності використання спеціальних кабелів.

За допомогою адаптерів Diamond BVU ви можете розширити візуальний досвід свого ноутбука, додавши 2, 3 або до 6 ** дисплеїв за лічені хвилини. Додайте кілька дисплеїв на ПК / ноутбук / планшет без клопоту відкривати корпус робочого столу та додавати дорогі дискретні графічні карти. Всі адаптери Diamond BVU повністю працюють на USB, тому додаткові потреби в енергії не потрібні, і вони споживають на 80% менше енергії ПК, ніж внутрішні дискретні відеокарти.

* Для підключення до планшета або смартфона Android потрібен кабель USB OTG. Не сумісний із пристроями iOS. Працює з пристроєм Android (планшетом чи телефоном) під керуванням ОС Lollipop або новішої версії (5.0 або новішої версії). На пристрої Android увімкнено режим хосту через USB. Якщо пристрій працює на шині USB, можливо, спочатку доведеться підключити його до зовнішнього USB-концентратора, оскільки пристрій Android може не забезпечити достатню потужність. ** Кожен дисплей потребує додаткового адаптера BVU (максимум 6 на систему).

Потрібен додатковий монітор нерухомості?