Co oznacza Social SEO?

  1. Jak mogę korzystać z sieci społecznościowych, aby poprawić widoczność?
  2. Social SEO z YouTube
  3. Social SEO z Pinterest, Instagram

Social SEO, czyli „Social Search Engine Optimization”, oznacza połączenie klasycznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek z możliwościami marketingu społecznościowego.

Jak mogę korzystać z sieci społecznościowych, aby poprawić widoczność?

Bez mediów społecznościowych nic nie działa
Bez mediów społecznościowych nic nie działa   To, jak silnie sygnały społeczne są uwzględniane w rankingach wyszukiwarek, jest przedmiotem licznych badań i dyskusji na całym świecie SEO To, jak silnie sygnały społeczne są uwzględniane w rankingach wyszukiwarek, jest przedmiotem licznych badań i dyskusji na całym świecie SEO. Ale teraz chodzi o ważenie, a nie o pytanie, czy ma to wpływ na pozycjonowanie strony internetowej.

Przynajmniej od czasu wprowadzenia Google+ W 2011 roku faktem jest, że Google rejestruje i ocenia działania ludzi i witryn sieci społecznościowych. Zważywszy na znaną nam konwencjonalną optymalizację, nadal można wiele osiągnąć, ale przyszłość jest wyraźnie w dziedzinie SEO społecznościowego.

Social SEO wykorzystuje sieci społecznościowe do poprawy rankingów . Innymi słowy, bada się wpływ poszczególnych kanałów na ranking w wyszukiwarkach, ocenia ich status i działa specjalnie w celu integracji tych sieci w celu poprawy ich własnego pozycjonowania. Ten typ optymalizacji wyszukiwarek zabija dwa ptaki jednym kamieniem:
Ulepszam ranking mojej witryny i zwiększam świadomość mojej witryny lub marki poprzez ukierunkowane działania w sieciach społecznościowych.

do Marketing społecznościowy Ale nie tylko sieci społecznościowe są jego częścią, także zaangażowanie w fora i blogi jest ważną częścią udanej kampanii w mediach społecznościowych.

Social SEO z YouTube

Niewielkim przykładem społecznego SEO byłby film na YouTube. Oprócz włączenia cennych treści do tych filmów, możesz zoptymalizować swój film na YouTube, aby uzyskać lepszą widoczność. Widzimy tylko zbyt często projektowane produkcje wewnętrzne wysokiej jakości, ale pod względem Search engine optimization nie używany.

Niezliczone filmy nie mają szczegółowego opisu, tytułu, opcji kontaktu itp. Ponadto nie ma możliwości łączenia. Przede wszystkim ten punkt jest niezmiernie ważnym czynnikiem pod względem SEO lub społecznego SEO.

Filmy z YouTube to najlepszy sposób, aby zobaczyć, co oznacza połączenie między sieciami społecznościowymi a optymalizacją wyszukiwarek.

Social SEO z Pinterest, Instagram

Jeśli masz witrynę, która jest silnie powiązana ze zdjęciami, nie obejdziesz platform takich jak Pinterest lub Instagram. Zwłaszcza Pinterest jest absolutną wskazówką dla ruchu wysokiej jakości.

Niezależnie od tego, przycisk Facebook, Twitter lub Pinterest na własnej stronie internetowej przesyła nowoczesny obraz.

Sieci społecznościowe mogą być wykorzystywane do wielu celów, jednym z nich jest optymalizacja, czyli Social SEO, do pilotowania ruchu na stronach internetowych. Nie zapomnij o pakiecie marketingowym online Optymalizacja konwersji !

Jak mogę korzystać z sieci społecznościowych, aby poprawić widoczność?
Jak mogę korzystać z sieci społecznościowych, aby poprawić widoczność?