Syn Sergeya Zvereva ożenił się po raz drugi: jego poprzednia żona pobiła go, a nowa jest znacznie starsza. Gwiezdny Ojciec nie akceptuje wyboru potomstwa

cosmo.ru

24-letni Sergei Zverev Jr., syn szokującego stylisty, nie jest gwiezdnym stylem życia. Młody mężczyzna pracuje w hotelu na obrzeżach Moskwy i zarabia około 30 tysięcy rubli miesięcznie. Syn celebryty twierdzi, że te pieniądze wystarczą, by kupić jedzenie i zapłacić za media - nie potrzebuje więcej.

Jednocześnie Zverev Jr ma dość bogate życie osobiste. Nie tak dawno ożenił się po raz drugi. Jego koleżanką była Julia. Kobieta jest o wiele starsza od swojej wybranej, ale nie przeszkadza to parze. Ta prasa została poinformowana przez przyjaciela Zvereva i byłego uczestnika programu „House-2” Rustama Solntseva. Według niego Julia - w przeciwieństwie do poprzedniej pasji Zvereva - odnosi się do Siergieja „w duchowy sposób”.

Przyjaciel rodziny przypomniał sobie, że poprzednia żona, kelnerka Maria Zverev Jr., rozwiodła się dwa miesiące po ślubie. Według plotek, para rozpadła się z powodu faktu, że Zverev uderzył ukochaną. To prawda, że ​​sam Siergiej zaczął później twierdzić, że sama Maria często go biła.

anews.com anews

Była żona Zverevy następnie powiedziała dziennikarzom, że młody człowiek chce uciec od wpływu gwiazdy ojca:

Była żona Zverevy następnie powiedziała dziennikarzom, że młody człowiek chce uciec od wpływu gwiazdy ojca:

Sam Zverev Sr. przyznał, że nie rozumie wyboru swojego syna:

woman woman.ru

Jednak stylista nie jest zbyt pozytywnie nastawiony do nowego wybranego syna. Zverev Sr. nie pochwala wyboru syna i szczerze wierzy, że młody człowiek nie powinien angażować się w sprawy rodzinne, ale rozwijać się w kreatywności i budować swoją karierę. Jego syn nie przedstawił go jeszcze żonie.

anews.com