Stare i nowe miasto zostanie połączone 25-tym autobusem, a 14. będzie jechać starą trasą

Od 15 sierpnia Zelenograd Autocom Plant SUE Mosgortrans uruchamia nową trasę autobusu numer 25, który połączy stare i nowe obszary miasta. Według firmy trasa ma zapewnić „bezpośrednią komunikację między Aleją Panfilowską a Aleją Georgiewskiego”. Autobus będzie kursował od siódmej rano do ósmej wieczorem z 1. Western Drive na autostradzie: Aleja Generała Alekseewa, Aleja Panfilovsky - Wiadukt Kryukowski - Aleja Panfilovsky - Ulica Andreevka - Aleja Georgiewskiego - ul. piloci Tarasova - Kryukovskaya trest - Panfilovsky Avenue - General Alekseev Avenue - 1st Western Passage.

Ponadto od 15 sierpnia zmieni się również trasa autobusu 14, będzie ona przebiegać zgodnie ze starym schematem: 14 microdistrict - ul. Mikhaylovka - ul. Ul. Logvinenko Kamenka-Panfilovsky prospect- ul. piloci Tarasova - Georgievskoy Prospect - ul. Kamenka - ul. Ul. Logvinenko Mikhaylovka - 14. dzielnica. W Jak wyjaśniono w zakładzie, powrót do poprzedniego schematu związanego z uruchomieniem autobusu numer 28 na radzieckiej ulicy. Umożliwiło to szybkie dostarczenie mieszkańców z TPU Kryukovo do ważnych społecznie obiektów i budynków mieszkalnych „nowego” miasta.

Informacje o zmianach w schemacie ruchu autobusowego w Zelenogradzie są dostępne na stronie internetowej Mosgortrans oraz w pawilonach stacji w dzielnicy.

Informacje o zmianach w schemacie ruchu autobusowego w Zelenogradzie są dostępne na stronie internetowej Mosgortrans oraz w pawilonach stacji w dzielnicy


Wersja do druku