Metody i sposoby przyspieszenia Internetu, przydatne wskazówki

Jak przyspieszyć internet?” To pytanie jest prawdopodobnie jednym z najczęstszych na forach tematycznych poświęconych zawiłościom korzystania z internetu. I nie jest to zaskakujące, ponieważ w dobie nowożytnej szybkość ładowania stron i pobierania plików multimedialnych determinuje mobilność, a tym samym wydajność. Tak więc dzisiaj, w przeciwieństwie do realiów sprzed dziesięciu lat, bardziej obiecujący jest nie pracownik, który dużo wie, ale ktoś, kto może szybko znaleźć odpowiednie rozwiązania. Oczywiście wiele z nich znajduje dzięki sieci WWW. Ale jak być, jeśli każdego dnia nowe strony ładują się coraz wolniej, a godziny są pobierane na pobieranie trywialnych pod względem liczby megabajtów wideo? Odpowiedź jest prosta: znaleźć najskuteczniejszy sposób na przyspieszenie Internetu, na przykład dla systemu operacyjnego Windows 7. „Jak przyspieszyć internet

Często użytkownicy z małym doświadczeniem odmawiają podjęcia próby przyspieszenia Internetu w systemie operacyjnym Windows. Zwykle odnoszą się do braku niezbędnej wiedzy i umiejętności, dlatego boją się blefować wszystko, co wcześniej wypracowali. W tym artykule przedstawimy najłatwiejsze sposoby przyspieszenia Internetu pod względem czasu i wysiłku.

W tym artykule przedstawimy najłatwiejsze sposoby przyspieszenia Internetu pod względem czasu i wysiłku

  • Metoda numer 1. Wyczyść pamięć podręczną
  • Praktyka pokazuje, że bardzo często przyczyną powolnego Internetu jest gromadzenie tak zwanych plików Index.dat. Firma Microsoft stworzyła kiedyś system plików, który powiela twoje działania w Internecie. Oznacza to, że wszystkie informacje, które kiedykolwiek pobrałeś w Internecie, są zapisywane w formacie pliku Index.dat. Ci, którzy zaniedbują sprzątanie historii, często gromadzą do 100 megabajtów niepotrzebnych dodatkowych informacji, co spowalnia szybkość centralnego procesora. Więc nie bądź leniwy.

  • Metoda numer 2. Zwiększ pamięć podręczną DNS
  • Ta metoda jest przeciwieństwem powyższego. Jest odpowiedni przede wszystkim dla użytkowników, którzy regularnie pracują z dużymi ilościami danych, a także używają tych samych zasobów internetowych do pracy z plikami sieciowymi.

  • Metoda numer 3. Wyłącz automatyczne odświeżanie strony internetowej
  • Statystyki pokazują, że obecnie około 83% ludzi woli oglądać filmy od czytania długich tekstów, nawet jeśli są bardzo interesujące. Większość sieci społecznościowych bierze ten czynnik pod uwagę, dlatego oferuje swoim użytkownikom wybór najlepszych, ich zdaniem, plików wideo. Na przykład na tym samym Facebooku przewijające się linie informacyjne zajmują lwią część ruchu, ponieważ prezentują głównie informacje wideo. Funkcje tej sieci społecznościowej umożliwiają automatyczną aktualizację stron, tzn. Podczas przewijania taśmy te filmy, które w opinii twórców sieci społecznościowej mogą być interesujące, są automatycznie ładowane do niej. Ze względu na fakt, że kilka plików wideo można pobrać jednocześnie, pracę Internetu można znacznie spowolnić. Jak w tym przypadku przyspieszyć Internet? Po prostu wyłącz opcję automatycznej aktualizacji w specjalnym rozszerzeniu przeglądarki (w przeglądarce Chrome użyj programu Stop AutoRefresh).

  • Metoda numer 4. Zmień operatora
  • Ta opcja jest najłatwiejsza w porównaniu do wszystkich poprzednich. Ponadto jest tak samo zaprojektowany dla użytkowników komputerów osobistych, laptopów, netbooków i smartfonów. Ważnym czynnikiem jest fakt, że obszar zasięgu operatorów sieci komórkowych gwałtownie rośnie. Jeśli jakieś sześć miesięcy temu pojawienie się technologii 3G było postrzegane jako coś niezwykłego, to dzisiaj nikogo to nie zaskoczy. Co więcej, najbardziej aktywni użytkownicy oczekują rozszerzenia zasięgu dla Internetu 4G. Jak przyspieszyć Internet? Wybierz optymalną taryfę od operatora, na przykład, Intertelecom . Ten operator, według ekspertów i użytkowników, jest uważany za jednego z najlepszych na rynku krajowym, ponieważ oferuje bardzo korzystne warunki. Na przykład średnia prędkość modemu 3G wynosi 4-5 megabitów na sekundę. Nie jest to jednak najważniejsze. Możesz kupić router przenośny i używać go przez pięć do dziesięciu godzin bez dodatkowych opłat (wszystko zależy od mocy urządzenia) lub kupić zestaw zapasowy internet .

?Jak przyspieszyć internet?
Ale jak być, jeśli każdego dnia nowe strony ładują się coraz wolniej, a godziny są pobierane na pobieranie trywialnych pod względem liczby megabajtów wideo?
Jak w tym przypadku przyspieszyć Internet?
Jak przyspieszyć Internet?