Jak wysłać film przez e-mail

  1. Zaloguj się lub zarejestruj się w Gmailu
  2. Napisz list
  3. Dołącz film do listu
  4. Wyślij e-mail z wideo

Czy w Twojej kolekcji domowej są jakieś filmy, które chcesz udostępnić rodzinie i znajomym? Wraz z rozwojem technologii stało się to bardzo proste, nawet jeśli wideo waży więcej niż 1 GB, a adresat mieszka po drugiej stronie świata.

W tym podręczniku dowiesz się, jak wysłać dowolny film, nawet duży i „ciężki”. Gmail jest jedną z najpopularniejszych usług e-mail, więc jako przykład wybraliśmy jego interfejs. Możesz korzystać z dowolnych usług pocztowych w taki sam sposób, na przykład Yandex, Rambler, Mail.ru i innych.

Zaloguj się lub zarejestruj się w Gmailu

Jeśli jesteś już zarejestrowany w Gmailu, wprowadź swój login i hasło, aby wprowadzić pocztę. Jeśli nie masz jeszcze konta Google, po prostu przejdź ten link .

Napisz list

Po zalogowaniu się do skrzynki pocztowej kliknij przycisk Zapisz w lewym górnym rogu ekranu. W wyświetlonym oknie, w wymaganych polach, wprowadź adresata, temat i tekst listu.

Dołącz film do listu

Kliknij ikonę spinacza u dołu okna, wybierz plik, który chcesz wysłać na komputerze lub nośniku zewnętrznym, i poczekaj kilka sekund na załadowanie filmu. Po zakończeniu pobierania pliku możesz wysłać wiadomość e-mail.

Pamiętaj, że w ten sposób możesz przesyłać tylko małe pliki wideo o rozmiarze do 25 MB - to są ograniczenia Gmaila. Jeśli korzystasz z innej usługi pocztowej, przeczytaj jej zasady - być może ogranicza to również wysyłanie dużych plików. Jak wysłać świetny film przez e-mail? Poniżej znajdziesz dwa proste sposoby na to.

- Zmniejsz rozmiar swojego filmu. Spróbuj skompresować wideo do wysyłki za pomocą Movavi Video Converter i naszych szczegółowych instrukcji, aby zmniejszyć rozmiar plików wideo. Należy pamiętać, że ta procedura obniży jakość wideo. Jeśli rozmiar pliku po kompresji nie przekracza 25 MB, możesz go wysłać, dołączając go do wiadomości e-mail zgodnie z opisem w kroku 3.

Dowiedz się więcej o Movavi Converter Video
Przeczytaj instrukcje dotyczące zmniejszenia rozmiaru plików wideo

- Prześlij wideo do sieci. Jeśli pierwsza metoda nie pasuje do Ciebie i nie możesz wysłać dużych filmów pocztą, możesz spróbować przesłać ją do Internetu, na przykład do YouTube, a następnie upuścić link do filmu wszystkim, którym chcesz go pokazać. Jeśli nie masz konta YouTube, możesz je łatwo naprawić - pomoże ci w tym artykuł o tym, jak stworzyć własny kanał YouTube.

Przeczytaj artykuł o tworzeniu kanału na YouTube

Dzięki konwerterowi wideo Movavi możesz przygotować film do przesłania do sieci, wybierając profil gotowy z ustawieniami popularnych witryn. Po dodaniu filmu do zasobu internetowego skopiuj niezbędny link i wklej go do swojego e-maila.

Wyślij e-mail z wideo

Niezależnie od wybranej metody, ostatni krok pozostaje taki sam: kliknij przycisk Wyślij i poczekaj, aż adresat otrzyma Twój list.

Niezależnie od wybranej metody, ostatni krok pozostaje taki sam: kliknij przycisk Wyślij i poczekaj, aż adresat otrzyma Twój list

Jak wysłać świetny film przez e-mail?