Jak utworzyć konto w firmie Microsoft (Microsoft)

 1. Zaloguj się do Skype

Korzystając z konta Microsoft, możesz zalogować się do wielu usług firmy. Na przykład możesz połączyć swoje konto Microsoft z systemem operacyjnym Windows, co ułatwi korzystanie z systemu operacyjnego. Proces tworzenia konta na stronie internetowej firmy nie różni się od niczego specjalnego, ale wymaga od użytkownika trochę czasu i cierpliwości.

Proces tworzenia konta na stronie internetowej firmy nie różni się od niczego specjalnego, ale wymaga od użytkownika trochę czasu i cierpliwości

Instrukcja krok po kroku w tym przypadku wygląda następująco:

 1. Przejdź na oficjalną stronę firmy. W górnym menu zanotuj pozycję „Zaloguj się” .
 2. W górnym menu zanotuj pozycję „Zaloguj się”

 3. Otworzy się okno, w którym możesz wprowadzić konto Microsoft, ale jeszcze go nie masz, więc kliknij link „Utwórz” poniżej.
 4. Otworzy się okno, w którym możesz wprowadzić konto Microsoft, ale jeszcze go nie masz, więc kliknij link „Utwórz” poniżej

 5. Zostanie wyświetlone okno tworzenia konta. Otrzymasz kilka opcji rejestracji. Na przykład możesz użyć swojej poczty lub numeru telefonu. Domyślnie sugeruje się korzystanie z poczty e-mail, ale możesz wybrać inną opcję za pomocą linków.
 6. Domyślnie sugeruje się korzystanie z poczty e-mail, ale możesz wybrać inną opcję za pomocą linków

 7. Załóżmy, że użyłeś adresu e-mail i kliknąłeś przycisk „Dalej” . Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której musisz ustawić hasło dla nowego konta.
 8. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której musisz ustawić hasło dla nowego konta

 9. Teraz wpisz swoje imię i nazwisko. Nie jest konieczne, aby były identyczne z wpisanymi w paszporcie.
 10. Nie jest konieczne, aby były identyczne z wpisanymi w paszporcie

 11. Następnie dodaj informacje o sobie. Kraj i data urodzenia.
 12. Kraj i data urodzenia

 13. Wtedy będziesz musiał tylko potwierdzić rejestrację i tyle.

Utworzone konto może być używane z prawie wszystkimi produktami firmy Microsoft - do autoryzacji w systemie Windows 10 i wcześniejszych wersjach, Skype itp.

Zobacz także:
Jak się zarejestrować w Skype (Skype)
Zapomniałeś hasła ze Skype - co robić
Jak usunąć konto w systemie Windows (Windows) 8
Jak usunąć konto w systemie Windows (Windows) 10

Zaloguj się do Skype

Najczęściej użytkownicy z Rosji i CIS zakładają konto na stronie internetowej firmy Microsoft w celu szybkiej i łatwej autoryzacji w Skype. Przyjrzyjmy się, jak zarejestrować się w Skype, pod warunkiem, że masz konto Microsoft:

 1. Uruchom aplikację Skype na komputerze z systemem Windows. W nowej wersji musisz kliknąć link „Utwórz konto” . Jeśli masz już konto zarejestrowane na oficjalnej stronie firmy Microsoft, po prostu wpisz login (poczta, którą zarejestrowałeś) ze swojego konta w specjalnym polu i kliknij „Dalej”. W takim przypadku zostaniesz przeniesiony do okna ustawień konta Skype.
 2. W takim przypadku zostaniesz przeniesiony do okna ustawień konta Skype

 3. Jeśli kliknąłeś link „Utwórz konto” , musisz wybrać opcję rejestracji - za pomocą wiążącej poczty lub telefonu. Druga opcja jest domyślnie zaznaczona. Aby zmienić ten wybór, użyj linku „Użyj istniejącego adresu e-mail” .
 4. Aby zmienić ten wybór, użyj linku „Użyj istniejącego adresu e-mail”

 5. Po wprowadzeniu numeru telefonu lub adresu e-mail, musisz wypełnić wszystkie pola, które wypełniłeś w poprzedniej instrukcji, ponieważ wszystkie akcje są podobne, ale tylko one pojawią się w interfejsie Skype.
 6. Potwierdź rejestrację, wprowadzając kod otrzymany na numer telefonu lub e-mail. Rejestracja została zakończona.

Rejestracja w Skype jest możliwa bez kontaktu z istniejącym kontem Microsoft.

W procesie rejestracji nie ma nic trudnego, a nawet niedoświadczony użytkownik może sobie z tym poradzić. Warto jednak sprawdzić, czy rejestrujesz się na oficjalnej stronie, ponieważ czasami w sieci występują podróbki, próbujące uzyskać informacje o osobie przez oszustwo.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij znajomym:

Podoba Ci się ten artykuł?