Jak taniej kupić bilety kolejowe na Allegro

  1. Wycieczka do Allegro z Petersburga na wyjazd do Helsinek
  2. Allegro rozkład jazdy pociągów
  3. Rozkład jazdy pociągów Allegro z Sankt Petersburga do Helsinek
  4. Jak przydatny był ten artykuł?


Do tej pory dla wielu osób podróż szybkim pociągiem Allegro z Sankt Petersburga do Helsinek iz powrotem wydaje się bardzo kosztowna. Artykuł mówi, dlaczego nie jest tak drogi, gdy lepiej kupić bilety i czego szukać. Chodźmy ...

Kupowanie biletów na Allegro jest inne przy zakupie w kierunku Helsinek iz powrotem. Bilety z St. Petersburga można kupić na stronie internetowej Tutu lub Rosyjskie koleje Sprzedają się 90 dni przed wyjazdem i jest to najlepszy czas na zakup. Wybierając bilet na 90 dni przed odlotem dla każdego z 4 pociągów, koszt wynosi tylko 2070 rubli . Za tę cenę możesz kupić bilet z dowolnym czasem odjazdu.

Wycieczka do Allegro z Petersburga na wyjazd do Helsinek

Allegro jest bardzo wygodne dla tych, którzy wyjeżdżają z lotniska w Helsinkach. Loty w Helsinkach bardzo często pozwalają zaoszczędzić pieniądze i są wygodne dla Rosjan z fińską multivisa. Aby dostać się na lotnisko, musisz opuścić stację Tikkurila i skorzystać z bezpłatnego pociągu. Bilet jest ważny przez 80 minut - napisany bardziej szczegółowo tutaj . Allegro przyjeżdża na stację Tikkurila na 1. lub 2. ścieżce, tutaj należy przenieść się do pociągu I , odlatując z czwartej drogi na lotnisko co 10 minut (do północy)

Bilety powrotne są sprzedawane na fińskiej stronie internetowej również 90 dni przed odlotem, ale wygodniej jest je kupić w Tutu. Na stronie Bilety powrotne Kolei nie można kupić. Koszt będzie również wynosił 2700 rubli. (przy zakupie na początku sprzedaży).

„Bilety powrotne w najniższej cenie są również dostępne online 90 dni przed podróżą”

Możesz także rozpocząć podróż powrotną z lotniska w Helsinkach do Sankt Petersburga bezpłatnym pociągiem (dla pasażerów Allegro) ze stacji Airport do stacji Tikkurila. Pociąg z lotniska do stacji Tikkurila - P dociera na szóstą trasę.

Tylko trzy i pół godziny i jesteś na stacji Finlandii. Odlatując na lotnisko w Helsinkach, radzimy zabrać rezerwę na czas - w zimie często zdarzają się opóźnienia pociągów. Lokalne pociągi elektryczne mogą jeździć trzy razy rzadziej w silnym śniegu.

Allegro rozkład jazdy pociągów

Rozkład pociągów St. Petersburg-Helsinki ma cztery pociągi Allegro (jeden rano, dwa po południu i jeden wieczorem), a także pociąg Moskwa-Helsinki („Lew Tołstoj”). Pociąg Allegro robi jeden przystanek w Rosji (Wyborg) i cztery przystanki w Finlandii.

Rozkład jazdy pociągów Allegro z Sankt Petersburga do Helsinek

Rozkład jazdy pociągów Allegro z Helsinek do Petersburga

Wyjaśnij bieżący koszt i harmonogram Allegro pociągu

Harmonogram może ulec zmianie w kolejnych terminach, dlatego zalecamy aktualizację najnowszych danych dotyczących czasu odjazdu pociągu:

Chcesz więcej nowych wiadomości i pomysłów na podróż? Subskrybuj aktualizacje Vkontakte , Facebook , Telegram i Youtube . Przeczytaj także historie o naszych podróżach Instagram i Yandex.Den .

To może być interesujące:

  1. Jak wyszukać tanie loty na Aviasales
  2. Jak szukać tanich lotów ze Skyscanner
  3. Przydatne linki dla podróżnych

Jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić

Prześlij ocenę

Średnia ocena / 5. Liczba głosów