Jak poznać gmail za pomocą numeru telefonu. Nie pamiętasz hasła do Gmaila? Wracaj teraz

 1. Odzyskiwanie hasła
 2. Opcje odzyskiwania
 3. Dla tych, którzy przygotowali się wcześniej
 4. Specjalny formularz do przywrócenia dostępu
 5. 1 zapomniałem hasła do Gmaila? Google może Ci pomóc
 6. 2, aby odzyskać zapomniane hasła Gmaila za pomocą wyszukiwarki haseł Gmail
 7. Krok 1. Uruchom program i przejdź do wyszukiwarki haseł / kluczy
 8. Krok 2. Wybierz hasło Gmail / Google Talk
 9. Krok 3. Znajdź zapomniane hasło Gmaila

Często zdarza się, że użytkownik ze względu na pewne okoliczności zapomina hasła od swojego konto google . Naturalnie uniemożliwia to użycie dowolnego usługi google (w tym Gmail) za pośrednictwem konta, z którego utracono hasło. Ale nawet przy takim zbiegu okoliczności nie trzeba wpadać w panikę i zadawać każdemu pytanie „Co mam zrobić, czy zgubiłem hasło do konta Google?”, Ponieważ jego odzyskanie jest prostym zadaniem. Najważniejsze jest znać prawidłową kolejność działań. Opiszemy to w tym artykule.

Jeśli nie pamiętasz hasła do konta Google, pomoże Ci Odzyskiwanie konta Google, czyli usługa odzyskiwania konta. Tutaj otrzymasz szczegółowa instrukcja przywrócić konto. W Google robią wszystko, aby wszyscy użytkownicy, zwłaszcza nowicjusze, mogli zrozumieć swoje zarządzanie, więc usługa jest zazwyczaj bardzo skuteczna w rozwiązywaniu opisanego problemu.

Wszystkie operacje odzyskiwania konta są wykonywane na ta strona . Klikając ten link, będziesz mógł przywrócić konto gmail przez telefon lub zapasową skrzynkę pocztową. Jeśli podczas rejestracji konta nie określiłeś pola kopii zapasowej i numeru telefonu, musisz odpowiedzieć na kilka pytań. Dzięki tym pytaniom Google określa, czy użytkownik przywracający dostęp do Gmaila jest właścicielem skrzynki pocztowej. Jeśli uda Ci się udowodnić, że twoja skrzynka pocztowa jest twoja, możesz ustawić nowe hasło do swojego e-maila.

Pamiętaj, że jeśli nie wiesz, jak przywrócić swoje konto Gmail, w żadnym wypadku nie korzystaj z usług jakichkolwiek witryn w Internecie, ponieważ może to prowadzić do ciągłego blokowania konta. Ściśle przestrzegać naszych instrukcji, a odniesiesz sukces!

Odzyskiwanie hasła

Rejestrując skrzynkę pocztową, podałeś numer telefonu lub zapasową skrzynkę pocztową.

Po pierwsze, porozmawiajmy o tym, jak odzyskać hasło z konta Gmail , jeśli jesteś bardzo ostrożnym użytkownikiem, który podczas rejestracji wskazał numer telefonu lub zapasową skrzynkę pocztową.


Zaznaczamy element „Nie pamiętam hasła” , a następnie podajemy adres  e-mail  w odpowiednim polu
Zaznaczamy element „Nie pamiętam hasła” , a następnie podajemy adres e-mail w odpowiednim polu.


Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu. Oczywiście numer w przeszłości musiał być dołączony do konta.


Określ otrzymany kod weryfikacyjny SMS
Określ otrzymany kod weryfikacyjny SMS.


Ustawiamy nowe hasło i potwierdzamy je w drugim polu
Ustawiamy nowe hasło i potwierdzamy je w drugim polu.


Kliknij przycisk „Sprawdź dane do odzyskania” i określ nowo zdefiniowane hasło
Kliknij przycisk „Sprawdź dane do odzyskania” i określ nowo zdefiniowane hasło.

Pamiętaj, że odzyskiwanie konta nie musi być wolne
Pamiętaj, że odzyskiwanie konta nie musi być wolne. Po długim czasie nie będziesz już mógł odzyskać swojego konta Gmail !

Opcje odzyskiwania

Wróć do skrzynki w Google, możesz użyć:

Metody te są proste i skuteczne, jeśli rozumiesz zasadę ich pracy. Następnie uważnie przyglądamy się każdemu z nich.

Dla tych, którzy przygotowali się wcześniej

Jeśli numer telefonu komórkowego lub dodatkowa wiadomość e-mail były wcześniej dołączone do skrzynki odbiorczej, proces odzyskiwania jest wielokrotnie uproszczony. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić - przejdź na oficjalną stronę gmail.com. Następnie kliknij „Zaloguj się” i pod formularzem wejściowym kliknij „Potrzebujesz pomocy?”.


Zobaczysz stronę, na której możesz wybrać problem, który Cię dotyczy: zapomniane hasło lub nazwę użytkownika. Jeśli zamierzasz zmienić hasło, zostaniesz poproszony o podanie osobistego adresu pocztowego google i innych informacji, które możesz zapamiętać lub zapisać wcześniej.Następnie, jeśli twoje konto jest dołączone numer telefonu komórkowego , będziesz miał dwie opcje: wiadomość SMS lub rozmowa telefoniczna z kodem weryfikacyjnym. Opcje te nie są możliwe dla tych, którzy utracili dostęp do telefonu komórkowego lub nie dokonali wcześniej powiązania.


Opcje te nie są możliwe dla tych, którzy utracili dostęp do telefonu komórkowego lub nie dokonali wcześniej powiązania

Następna strona, która powinna się otworzyć przed Tobą, zawiera propozycję przywrócenia dostępu poprzez kopię zapasową adres e-mail . Jeśli masz do niego dostęp, kliknij „kontynuuj”. Jeśli nie, wybierz opcję „odpowiedz na kilka pytań” poniżej i wypełnij formularz, który zostanie otwarty.

Specjalny formularz do przywrócenia dostępu

Po zgłoszeniu, że nie masz możliwości odzyskania dostępu za pośrednictwem adresu komórkowego lub zapasowego, będziesz mieć inną opcję. Pozwoli to przywrócić gmail bez tych danych. Tutaj przychodzi na ratunek specjalna forma .


Tam musisz podać osobisty adres e-mail i dodatkowe dane. Wśród nich: data ostatniej wizyty na pocztę (przybliżona może być), data utworzenia poczty (może być również przybliżona). Następnie musisz odpowiedzieć na specjalne pytanie ustawione przez użytkowników osobiście, a także odpowiedź na pytanie.

Możesz określić maksymalnie 5 adresów, z którymi najczęściej kontaktowałeś się pocztą, a także usług Google powiązanych z pocztą. Aby przyspieszyć proces, konieczne jest podanie przybliżonych dat ich użycia. Aby ta metoda była skuteczna, spróbuj traktować odpowiedzi tak poważnie i poprawnie, jak to możliwe.

Ta metoda jest niewygodna, ponieważ cały proces zajmuje nieokreślony czas. Pod koniec czeku skontaktuje się z Tobą wpisany skrzynka pocztowa . Jeśli wprowadzisz nieprawidłowe dane, zostaniesz poproszony o ponowne wypełnienie formularza. Najlepiej jest sprawdzić dane po raz pierwszy przed wysłaniem ich kilka razy, aby zmienić nieścisłości, unikając w ten sposób trudności w przyszłości.

Po przywróceniu dostępu i pojawieniu się wolnego czasu możesz zastanowić się nad swoimi perspektywami zawodowymi i finansowymi. Czy wiesz, jak popularni są ludzie, którzy prowadzą grupy społeczne i ogólnie pracują w sieci? Istnieje wiele obszarów działalności, które ludzie wykorzystują do zarabiania pieniędzy lub stałej pracy w sieci. Istnieje całkiem przydatny projekt, w którym mogą uczyć poszczególnych obszarów działalności. Można go znaleźć tutaj.

W tym artykule kończy się. Możesz również zainteresować się publikacją, która. Mam nadzieję, że opublikowane informacje były pomocne. Możesz ocenić przydatność informacji i zasubskrybować aktualizację w poniższych formularzach.

„Zapomniałem mojego hasło gmail a ty potrzebujesz dostępu do niego pilnie! Jest ten sam problem, prawda? Nie martw się. Są dwa sposoby na odzyskanie zapomnianego hasła do Gmaila.

1 zapomniałem hasła do Gmaila? Google może Ci pomóc

Krok 1. Przejdź do ekranu logowania swojego konta Gmail, kliknij link „Nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta?”, Jak pokazano na rysunku.

Krok 2. Wybierz problem, który masz: Zapomniałem hasła. Następnie wprowadź nazwę użytkownika, której używasz login google . Może to być Twój adres Gmail lub może to być inny adres e-mail powiązany z Twoim kontem.

Krok 3. Wpisz captcha, aby kontynuować.

Krok 4. Otrzymasz trzy opcje, aby odzyskać zapomniane hasło Gmaila: uzyskać kod weryfikacyjny na telefonie, odebrać go za pomocą wiadomości tekstowej lub telefonicznie, odpowiedzieć na tajne pytanie lub uzyskać link Zresetuj hasło do drugiego e-maila.

Otrzymasz trzy opcje, aby odzyskać zapomniane hasło Gmaila: uzyskać kod weryfikacyjny na telefonie, odebrać go za pomocą wiadomości tekstowej lub telefonicznie, odpowiedzieć na tajne pytanie lub uzyskać link Zresetuj hasło do drugiego e-maila

 • Odzyskaj całą zawartość, taką jak wiadomości e-mail, załączniki, kontakty, kalendarze, zadania, notatki i dzienniki z uszkodzonego programu Outlook PST
 • Prowadzi dogłębne skanowanie i wyszukiwanie danych możliwych do odzyskania w źle uszkodzonych plikach PST
 • Odzyskaj zaszyfrowane i chronione hasłem pliki PST, odzyskaj dane z plików chronionych hasłem
 • Pozwala użytkownikom przeglądać odzyskane elementy przed ich zapisaniem.
 • Pozwala zapisać odzyskane litery w formatach PST, EML, MSG, RTF, HTML i PDF
 • Obsługuje: Windows 10/8/7 / XP / Vista, MS Outlook 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, 2002 (XP) i 2000.

2, aby odzyskać zapomniane hasła Gmaila za pomocą wyszukiwarki haseł Gmail

Nie pamiętasz hasła do Gmaila, ale nie udało się go odzyskać za pomocą oficjalnej metody? To nie koniec świata. Nadal możesz go odzyskać za pomocą narzędzia do wyszukiwania haseł: Wondershare WinSuite 2012. W rzeczywistości po zalogowaniu się do Gmaila konto i hasło automatycznie zapamiętane w rejestrze na komputerze lub dysk twardy . Ta bezpieczna wyszukiwarka haseł Gmail może pomóc odzyskać hasło Gmaila w 3 krokach, niezależnie od tego, czy używasz systemu Windows 10/8/7, XP, czy innych rodzinnych wersji systemu Windows.

Krok 1. Uruchom program i przejdź do wyszukiwarki haseł / kluczy

Po odebraniu programu zainstaluj go i uruchom na swoim komputerze, a następnie przejdź do menu hasła i klawisza Finder na górze. Otrzymasz interfejs, jak pokazano poniżej. Kliknij „Wyszukiwarka haseł”, aby znaleźć zapomniane hasło Gmaila.


Krok 2. Wybierz hasło Gmail / Google Talk

Wyszukiwarka haseł umożliwia znajdowanie haseł do identyfikatorów Windows Live, Outlook, Access, Gmail, poczty Yahoo itp. Wybierz „Hasło Gmail / Google Talk” i przejdź do „Dalej”.


Krok 3. Znajdź zapomniane hasło Gmaila

Gratulacje! Zapomniane hasło Gmail został znaleziony i wyświetlony tutaj. Możesz to napisać lub wyeksportować na swój komputer.


Uwaga: odzyskanie innego hasła Gmaila jest nielegalne, jeśli nie masz uprawnień od tej osoby. To narzędzie jest TYLKO dla właścicieli, aby mogli odzyskać własne konta Gmail, gdy zapomną lub stracą hasło do Gmaila.

Ale nawet przy takim zbiegu okoliczności nie trzeba wpadać w panikę i zadawać każdemu pytanie „Co mam zrobić, czy zgubiłem hasło do konta Google?
Następnie kliknij „Zaloguj się” i pod formularzem wejściowym kliknij „Potrzebujesz pomocy?
Czy wiesz, jak popularni są ludzie, którzy prowadzą grupy społeczne i ogólnie pracują w sieci?
?Jest ten sam problem, prawda?
Zapomniałem hasła do Gmaila?