Co to jest makro i jak utworzyć makro? Gotowe makra i porady

  1. Co to jest makro?
  2. Jak utworzyć makro

Makra są bardzo ważną częścią WoW

Makra są bardzo ważną częścią WoW
Makra są bardzo ważną częścią WoW. Nie ma znaczenia, czy zabijasz bossów, czy walczysz na wielu polach bitew, dobre makro może odegrać decydującą rolę w bitwie. Każdy początkujący powinien wiedzieć, jakie jest makro i dlaczego jest potrzebne.

Co to jest makro?

Makro to mały zespół, który doświadczeni gracze używają do „komunikowania się” z grą. Dzięki makrom, możesz wydać polecenie grze, aby szybko zmienić broń lub krzyczeć od razu w kilku czatach. Standardowy widok operacji makra jest następujący: wprowadzasz polecenie na czacie za każdym razem, gdy chcesz wykonać jakąś akcję. Możesz wybrać drużynę w emocjach, ale makro znacznie przyspiesza ten proces. Na przykład, jeśli chcesz, aby twoja postać płakała, wejdź / płacz na czacie ogólnym; jeśli chcesz, aby twoja postać zaczęła tańczyć, wejdź / zatańcz na czacie ogólnym.

Jak pokazano na powyższym obrazku, w oknie czatu pojawia się wiadomość, którą postać aktualnie tańczy. Emocje mogą być zupełnie inne, więc nigdy nie boli odkrywanie bogatego arsenału emocji. Czego nauczyliśmy się od makra , teraz przejdź do następnej części.

Jak utworzyć makro

Jak utworzyć makro - jeśli wpiszesz polecenie / makro na czacie ogólnym, zobaczysz menu, które składa się z dwóch zakładek. Pierwsza karta to makra ogólne, druga to specyficzne makra dla każdego znaku.

Tworzenie makra jest łatwe. Kliknij przycisk Nowy . W wyświetlonym oknie wybierz obraz makra (dowolny) i określ nazwę makra. Po naciśnięciu OK , makro zostanie utworzone! Pamiętaj, że makro będzie bezużyteczne, dopóki nie wprowadzisz polecenia w pustym polu. Nauczyliśmy się więc tworzyć makro . Nic skomplikowanego, prawda?

Możesz przetestować makro, wpisując polecenie / dance w pustym polu i przenosząc makro do panelu zaklęć. Kliknij obraz makra i voila!

Jeśli masz jakieś pytania - podziel się swoją opinią w komentarzach.

Jeśli masz jakieś pytania - podziel się swoją opinią w komentarzach

(Brak ocen)
(Brak ocen)   Ładowanie Ładowanie ...

Co to jest makro?
Co to jest makro?
Nic skomplikowanego, prawda?