Amway Extra Income - Plan sprzedaży i marketingu produktów

My w Amway uważamy, że ciężka praca powinna być odpowiednio nagradzana.

Plan sprzedaży i marketingu Amwaya nagradza Cię za sprzedaż produktów i przyciąganie innych do biznesu Amwaya - robienie tego samego - kupowanie i sprzedawanie produktów użytkownikom końcowym i obsługiwanie klientów.

Otrzymujesz swój pierwszy dochód, kupując produkty ze zniżką i sprzedając je klientom w cenie katalogu.

Kupujesz produkty na własny użytek i na sprzedaż klientom i otrzymujesz nagrody. Miesięczne nagrody za osiągnięcia osobiste wahają się od 3 do 21% obrotu w zależności od wydajności. Mówiąc najprościej, im więcej ty, twoi partnerzy i zarejestrowani klienci kupują i sprzedają produkty, tym więcej zyskujesz oprócz zysku ze sprzedaży.

Pomóż innym odnieść sukces, a otrzymasz miesięczne i roczne nagrody za przywództwo i budowanie grupy, a także dodatkowe nagrody i zachęty do przyciągania partnerów do biznesu i regularne wsparcie informacyjne. Poziom twoich nagród i kwalifikacji jest określany na podstawie liczby punktów zdobytych w ciągu miesiąca. Do każdego produktu przypisany jest określony ekwiwalent punktu.

Łączna liczba wszystkich produktów Amway zakupionych przez ciebie i twoją grupę w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego określa poziom procentowy do obliczania nagród za ten miesiąc.

Łączna liczba wszystkich produktów Amway zakupionych przez ciebie i twoją grupę w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego określa poziom procentowy do obliczania nagród za ten miesiąc

Stając się Niezależnym Przedsiębiorcą Amway, możesz podnieść swoje umiejętności i zdobyć niezbędne umiejętności i wiedzę, aby pomóc innym w osiągnięciu wyników biznesowych Amway przy pomocy specjalnych materiałów opracowanych w ramach projektu Akademii Amway.

Jest to program, który pomaga Amway Niezależnym Przedsiębiorcom utrzymać stabilne obroty. Składając zamówienia na określoną liczbę punktów co miesiąc, otrzymujesz zniżki na produkty.

Są to dodatkowe bonusy dla Niezależnych Przedsiębiorców Amway na różnych poziomach oraz możliwość wzięcia udziału w ekscytujących podróżach służbowych do różnych części świata. Aby to zrobić, musisz również spełnić określone warunki sprzedaży i rozwoju biznesu.

* Jedynie Niezależni Przedsiębiorcy Amway, którzy są zarejestrowani w organach podatkowych jako pojedynczy przedsiębiorca lub osoba prawna, są uprawnieni do otrzymywania wszelkich dochodów ze sprzedaży produktów.

Aby otrzymywać dochody ze współpracy z Amway, musisz wybrać formę interakcji z firmą i wydać odpowiednie dokumenty.
Dowiedz się więcej o opcjach współpracy w sekcji. „Jak zostać partnerem Amway”